Zlecenie Transportu

zabex kontakt

Zanim wypełnicie Państwo poniższy formularz proszę zapoznać się z cennikiem i regulaminem.

Firma ZABEX POLSKA nie przyjmuje do transportu:

Alkoholu, wyrobów tytoniowych, narkotyków, pieniędzy i ekwiwalentów pieniężnych (monet, banknotów, czeków, itp.), amunicji, banderol, broni i jej części, publikacji i materiałów audiowizualnych zabronionych przez prawo (np. pornografii), szczątków ludzkich, oraz innych towarów zabronionych przez prawo bądź inne regulacje.
W razie pytań prosimy o kontakt

Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe.

Dane nadawcy

Dane odbiorcy


PŁATNIKIEM JEST : NADAWCAODBIORCA

WYBIERZ ILOŚĆ PRZESYŁEK*
Wyrażam zgodę na umieszczenie i przetwarzanie swoich danych osobowych w celach marketingowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych - Dz. U. nr 133/97, poz. 883 z późniejszymi zmianami.

Wyrażam zgodę na kontrole przesyłek pod kątem zawartości artykułów zakazanych w transporcie międzynarodowym

Oświadczam że zapoznałem/am się z regulaminem oraz listą produktów zabronionych w transporcie międzynarodowym i akceptuje wymagania stawiane przez firmę ZABEX POLSKA. W przypadku złamania postanowień regulaminu biorę na siebie pełną odpowiedzialność finansową oraz prawną.

Wyrażam zgodę na kontrole przesyłek pod kątem zawartości artykułów zakazanych w transporcie międzynarodowym

Oświadczam, że jeśli w trakcie kontroli na magazynie zostaną wykryte zabronione produkty w transporcie międzynarodowym, naliczona będzie kara w wysokości 1000 euro oraz przepadek zabronionych produktów. Pozostała zawartość przesyłki będzie dostarczone dopiero po uregulowaniu kary przelewem elektronicznym.